Kurumsal

Artı Konut Sigortası ile Eviniz Güvende

Sompo Japan Sigorta'nın sunduğu Artı Konut Sigortası, tek bir poliçeyle birçok farklı riski teminat altına alıyor. Yangın, hırsızlık, dâhili su ve sel-su baskını gibi risklere karşı güvence sağlayan poliçeyle asistans hizmetleri de 7/24 ücretsiz olarak sunuluyor. Poliçe sahipleri, birçok avantaj ve indirim fırsatından da yararlanabiliyor.
sharebutton

Sompo Japan Sigorta, sektörün en kapsamlı ürünlerinden biri olan Artı Konut Sigortası'nı müşterileriyle buluşturuyor. Tek poliçeyle birçok farklı riske karşı teminat sağlayan Artı Konut Sigortası'yla eşya dekorasyon ve konut içinde yer alan cam ve aynalar yangın, hırsızlık, dâhili su ve sel-su baskını gibi risklere karşı sigortalanıyor. Poliçeyle birlikte kira kaybı ile enkaz kaldırma ve ikametgâh değiştirme masrafları da güvence altına alınıyor.

Poliçe sahipleri, 7/24 çilingir, cam, su tesisatı, ambulans ve evde hekim muayene, tıbbi bilgi ve danışmanlık ile bilgi hattı hizmetleri ile araç çekici hizmeti, otel konaklama gibi hizmetleri gibi asistans hizmetlerinden de faydalanabiliyor.

Artı Konut Sigortası, poliçe sahiplerine birçok avantaj sunuyor. Konuttaki beklenmedik kazalardan doğan zararların yanı sıra, Artı Konut Sigortası'yla konutun dışında sigortalının veya sigorta kapsamındaki bir yakınının kapkaça uğraması sonucu oluşabilecek maddi zararlar da karşılanıyor. Konutta bulunan mücevherat ve değerli eşyaların çalınması sonucu oluşabilecek zararlar poliçede belirtilen limitler dâhilinde güvence altına alınıyor. Poliçe sahibinin ve ailesinin alışveriş sırasında mağaza ürünlerine verebileceği zararlar da poliçe kapsamında bulunuyor.

Poliçe sahipleri, birçok indirim avantajından da yararlanabiliyor. Bir önceki dönem sigortalanan konutta hasar yoksa, aynı konuta ait yenilenecek sigorta poliçesine hasarsızlık indirimi uygulanıyor. Ayrıca birden fazla konut için sigorta yaptırıldığında da "ev çokluğu" indiriminden yararlanılabiliyor.